Vrh G v pražské ZOOV sobotu 17. listopadu jsme si udělali s majiteli Géček malý sraz v pražské zoologické zahradě. Nakonec se sešli celkem 4 sourozenci – holčičky GlennGwineth, za kluky dorazil Grin Wolf a náš Axík – Griff.

Štěňata, která 2 dny před setkáním oslavila 7 měsíců, vydržela celé odpoledne vesele skotačit, prokládat to soustředěným pozorováním neobvyklých zvířátek a občasným poskákáním návštěvníků, kteří se nad nimi rozplývali.

Všechny 3 děti, z nichž jsem 2 neviděla od odjezdu do nového domova, mi udělaly radost svou veselou a kontaktní povahou. Naopak nějvětší ostudu natropil asi Axík, který se 2x pokusil bráškovi Wolfovi nařezat (za což mnou byl patřičně zpražen) a zbytek času se snažil nakrývat své sestřičky, přičemž později jednoznačně upřednosňoval Gwineth.

Ač se sluníčko nakonec za celý den vůbec neukázalo, bylo to přesto krásné odpoledne, které jsem strávili příjemnou procházkou po poměrně prázdné ZOO (vlastně možná dobře, že to sluníčko nevylezlo – trojská ZOO je pod náporem návštěvníků v podstatě neprůchozí :-/ ). Na odpočívadle pod rozhlednou jsme udělali několik fotek na památku – ke shlédnutí jsou v galerii.