Freya SotisV sobotu 25.8. jsme se s Freyou Sotis zúčastnily mezinárdní výstavy v Mladé Boleslavi s krásným výsledkem – V1, CAJC, BOJ, čímž jsme splnili podmínky pro přiznání titulu Junioršampion ČR!
Ráno nazačalo nejlépe – spolujízdu ze zdravotních důvodů bohužel zrušila Domča, majitelka Felony Sotisa navíc jsem vyjela ještě se strašným zpožděním. Takže když jsem pak v Boleslavi narazila na objížďku s půlhodinovou kolonou, měla jsem nervy už opravdu na pochodu 🙁 (a to mě ještě čekaly obštrukce kvůli nedoručenému vstupnímu listu).

Poněkud vykolejená psychika pak zřejmě stála na vině toho, že jsem celou výstavou „proplouvala“ tak trošku jako duchem nepřítomná – po příjezdu jsem si zapomněla v kruhu vyzvednout katalogové číslo, párkrát jsem zmatkovala kolem nástupu do kruhu a chvílemi jsem měla na okolí dotazy, jako bych viděla výstavu poprvé v životě 🙂

Kromě tvrdošíjného odmítání se na výstavišti vyčurat (s hromádkou problém nebyl) a lehkého zazlobení na začátku vystavování musím Freyušku pochválit. Předváděla se myslím pěkně (s ohledem na svou lehkou ztřeštěnost) a v závěrečných soutěžích se pak chovala opravdu dokonce důstojně. Radost jsem měla i z Griffa, který na takové velké akci byl poprvé a vše přijímal s naprostou samozřejmostí. Když jsem byla s Freyou v kruhu, tak nijak vokálně neprotestoval a jen mě s nadšením bouřlivě po návratu vítal (dokáže mi při té příležitosti vyšplhat až za krk 🙂 ).

Výstavní den pro mě byl nakonec obrovským psychickým relaxem, domů jsem dorazila neskutečně utahaná, ale s dobrým pocitem příjemně stráveného dne 🙂